Korzyści dla pracowników


REDATS Sp. z o.o. to jedna z najbardziej dynamicznie rozwijających się firm w branży motoryzacyjnej w Polsce. Głęboko wierzymy, że za każdym sukcesem naszej firmy stoją jej Pracownicy. To właśnie dlatego zależy nam, aby każdy z nich czuł się w pracy bardzo dobrze. Realizujemy to za pomocą konkurencyjnego, wypłacanego zawsze na czas wynagrodzenia, jak również oferując szereg benefitów, czyniących z REDATS Sp. z o.o. atrakcyjne miejsce pracy, przyciągające najlepszych specjalistów.

Stabilne zatrudnienie


Chcemy, by nasi Pracownicy czuli się w pracy dobrze i pewnie. Gwarantujemy stabilne zatrudnienie przez cały okres obowiązywania umowy - u nas nie ma zwolnień “przed czasem”

Zainwestujemy w Ciebie


Zależy nam na budowie zespołu składającego się z najlepszych specjalistów, bo to właśnie w Twoich rękach leży sukces naszej firmy. Pracując w REDATS Sp. z o.o. możesz liczyć na uczestnictwo w szkoleniach zgodnych z Twoim profilem zawodowym oraz zainteresowaniami.

Korzystny system premiowy


Wiemy, że zaangażowany w swoje zadania Pracownik to sukces naszej firmy. Zadbamy o to, by praca była dla Ciebie przyjemnością, również pod względem finansowym. Każda z osób pracujących w REDATS Sp. z o.o. może liczyć na podwyżki pensji przy okazji corocznej akcji oceny wyników i jakości pracy.

Opieka medyczna dla chętnych


Zadbamy o Ciebie również poza godzinami pracy. Wszystkie osoby zatrudnione w REDATS Sp. z o.o. mogą nabyć pakiet opieki medycznej na preferencyjnych warunkach. To pakiet, który daje dostęp do lekarzy specjalistów z różnych dziedzin.

Skontaktuj się z nami!
Tel: 81 565 71 71
praca@redats.com
Pracujemy od poniedziałku do piątku
od 8:00 do 16:00