REDATS Sp. z o.o. - absolutny lider branży warsztatowej i wulkanizacyjnej w Polsce!


Co sprawia, że REDATS Sp. z o.o. jest liderem branży wyposażenia warsztatów i wulkanizacji? Poznaj kilka najważniejszych faktów na temat naszej firmy.

Sprzedajemy do 42 krajów


Mamy tysiące stałych odbiorców nie tylko w Polsce, ale również w całej Europie. Nasze produkty są niezwykle popularne w Rumunii, Czechach, Słowacji, jak również Niemczech czy Francji.

Słuchamy naszych Klientów


Stale poszerzamy asortyment naszych produktów o nowe pozycje idealnie dopasowane do rynku. Słuchamy naszych Klientów, dzięki czemu doskonale znamy ich oczekiwania oraz potrzeby.

Wybraliśmy jakość


Tworząc zupełnie nowe produkty dbamy o ich jakość wykonania w każdym calu. Ścisły nadzór nad procedurami produkcji w fabrykach, nieustanne dążenie do zapewnienia materiałów jeszcze lepszej jakości - to właśnie dlatego produkty REDATS zapewniają tak wysoki standard wykonania oraz niezawodność przez cały okres użytkowania.

Stawiamy na nowoczesne technologie


Cały czas dążymy do innowacji - nasza codzienna praca oparta jest o nowoczesny system teleinformatyczny oraz zintegrowane rozwiązania typu CRM, które znacznie ułatwiają działania każdego dnia w pracy.

Jesteśmy doskonale znani


Dopasowujemy naszą komunikację do potrzeb współczesnego Klienta:

  • mamy (prawdopodobnie) najnowocześniejszy sklep internetowy w tej branży
  • docieramy do Klientów nowoczesnymi kanałami komunikacji

Wszystko to sprawia, że marka REDATS cieszy się idealną rozpoznawalnością wśród osób z branży wulkanizacyjnej.

Współpracujemy z najlepszymi


W rekrutacjach stawiamy na ludzi z zamiłowaniem do tego co robią. I właśnie takie osoby spotkasz w REDATS Sp. z o.o. U nas liczy się nie tylko wyznaczony cel, ale przede wszystkim także konsekwentne do niego dążenie. Wybierają nas ludzie, których ambicją jest nieustanny rozwój, a jednocześnie nie boją się wyciągania wniosków ze swoich pomyłek.

Jesteśmy zespołem


Siła zespołu REDATS Sp. z o.o. tkwi w tym, że działamy fair. Trzymamy się ustaleń i obietnic. Ufamy sobie i szanujemy się. A w razie potrzeby pomagamy sobie nawzajem.

Chcesz dołączyć do lidera rynku i zdobyć bezcenne doświadczenie? A może masz pomysł jak zrobić to jeszcze lepiej? Zobacz nasze oferty pracy!

Skontaktuj się z nami!
Tel: 81 565 71 71
praca@redats.com
Pracujemy od poniedziałku do piątku
od 8:00 do 16:00