Wartości firmy


Efektywność w działaniu

Jesteśmy pionierami wielu rozwiązań dla warsztatów oraz wulkanizacji na polskim rynku. Nie boimy się sięgać gwiazd. I choć droga bywa czasem daleka i wyboista to doskonale wiemy że warto to robić. Konsekwentnie dążymy do realizacji naszych marzeń czy najbardziej śmiałych planów i zamierzeń.

Razem możemy więcej!

Niezależnie od tego, czy chodzi o malutkie projekty czy też realizację najbardziej ambitnych celów sprzedażowych zawsze możesz liczyć na pomoc wszystkich współpracowników - bo to przecież dzięki naszej współpracy możemy stworzyć zespół, który, niczym dobrze naoliwiona maszyna, działa w każdej sytuacji.

Bezpieczeństwo dla każdego

Każdy z naszych Pracowników może liczyć na przyjazne i bezpieczne warunki zatrudnienia. Konkurencyjne wynagrodzenie, wypłacane zawsze na czas, umowa o pracę na każdym stanowisku oraz szereg innych korzyści - REDATS Sp. z o.o. to firma, z którą zwiążesz się na wiele lat!

Satysfakcja z pracy

Zależy nam, aby Twoja praca przynosiła korzyści nie tylko firmie, ale przede wszystkim także Tobie. REDATS Sp. z o.o. to miejsce razem z którym Ty też się rozwiniesz, dzielnie pnąc się po kolejnych szczeblach kariery. Zadbamy o Twój rozwój, zapewniając Ci przynajmniej jedno szkolenie, zbieżne z Twoim stanowiskiem pracy i zainteresowaniami, w ciągu roku.

Brak sztywnych reguł

W REDATS Sp. z o.o. nie ma setek procedur na każdą czynność. Zamiast tego, liczymy na kreatywność i pomysłowość naszych Pracowników. To właśnie takie podejście stanowi o naszej sile i pomaga osiągnąć tak liczne sukcesy rynkowe.

Dzielenie się wiedzą

Pracujemy w środowisku dzielenia się wiedzą - zależy nam, by Twoja praca przynosiła głęboko wierzymy w to, że dzieląc się wiadomościami czynimy nasz Zespół jeszcze lepiej przygotowanym na wyzwania rynku.

Skontaktuj się z nami!
Tel: 81 565 71 71
praca@redats.com
Pracujemy od poniedziałku do piątku
od 8:00 do 16:00